Download IPTV Shqip App For PC/Laptop/Windows 7,8,10.

We provide IPTV Shqip 3.0 APK file for PC Windows 7,8,10.
IPTV Shqip is a free Video Players & Editors app.
It\’s easy to download and install to your mobile phone.
Please be aware that We only share the original and free pure apk installer for IPTV Shqip 3.0 APK without any modifications.

The average rating is 4.23 out of 5 stars on playstore.
If you want to know more about IPTV Shqip then you may visit IPTV Kosova support center for more information

All the apps & games here are for home or personal use only. If any apk download infringes your copyright,
please contact us. IPTV Shqip is the property and trademark from the developer IPTV Kosova.

User: free
Pass: free

Neve nuk bejm ndonje streaming live, por vetem se i mbledhum neper faqe të ndryshme linqet dhe i sjellim të gjitha se bashku në nje vend që tju mundesojmë më lehtë qasshmerinë në evente të ndryshme si:

I vetmi IPTV aplikacion qe funksionon me teledirigjues (remote control) ne Android Box dhe TV

1. TV Live, Shqip, Serbisht, Gjermanisht, Turqisht se shpejti edhe shumë të tjerë.
2. Filmat me të fundit të titruar në Shqip,
3. Filma Vizatimor të Dubluar në Shqip,
4. Serialet dhe Komedit më të fundit shqip si: O Sa Mire, Qka ka Shpija, etj
5. TV Show si:, Oxyget (Besim Dina), Kojshija Show, nKosove Show, Hallkit, 7 Dit pa Ermanli.
6. Fetare: Ilahi, Filma, Ligjerata
7. Si dhe për të rriturit Filma Erotik +18, të mbrojtur me fjalekalim të cilin mund ta kerkoni në faqen tonë në FaceBook: https://www.facebook.com/IPTVShqipfree

Gjithashtu sipas deshires suaj mund te permbledhni Playlista ne youtube me muzik te zgjedhur nga ju dhe ne i vendosum ne Aplikacion, nese deshironi qe ti ndani me miqt tuaj ne menyr private mund ti vendosum edhe Fjalekalim qe te mund ti shikoni vetem ju dhe miqt tuaj.

Na kontaktoni per ndonje sygjerim shtes, kritikat tuaja jane te mireseardhura…

https://www.facebook.com/IPTVShqipfree/

Vetem per ju IPTV Shqip komplet free

Version: 3.0

File size: 8.61MB

Requires: Android 4.0.3+

Package Name: com.home.iptvfree

Developer: IPTV Kosova

Updated: April 01, 2017

Price: Free

Rate 4.23 stars – based on 762 reviews

To Download IPTV Shqip App For PC,users need to install an Android Emulator like Xeplayer.With Xeplayer,you can Download IPTV Shqip App for PC version on your Windows 7,8,10 and Laptop.

Guide for Play & Download IPTV Shqip on PC,Laptop.

1.Download and Install XePlayer Android Emulator.Click "Download XePlayer" to download.

2.Run XePlayer Android Emulator and login Google Play Store.

3.Open Google Play Store and search IPTV Shqip and download,

or import the apk file from your PC Into XePlayer to install it.

4.Install IPTV Shqip for PC.Now you can play IPTV Shqip on PC.Have Fun!

About Author

You may also like

YouTube
0

Download YouTube App For PC/Laptop/Windows 7,8,10. We provide YouTube 14.31.50 APK file for PC Windows 7,8,10. YouTube is ...
Read More
VideoBuddy
0

Download VideoBuddy App For PC,Laptop,Windows 7,8,10. We provide VideoBuddy Apk file for PC (Windows 7,8,10). VideoBuddy is a ...
Read More
TikTok
0

Download TikTok App For PC/Laptop/Windows 7,8,10. We provide TikTok APK file for PC Windows 7,8,10. TikTok – Make ...
Read More

No Comment

You can post first response comment.

Leave A Comment

Please enter your name. Please enter an valid email address. Please enter a message.